Larp – Snové Pláně


Letošní celokempovní larp nás zavede do proměnlivé krajiny snění. Každý se tam pravidelně propadá, většina lidí ale není víc než vratká bárka unášená bouří od krásy k hrůze a od inspirace ke zmatku, neschopná se proudům snění vzepřít nebo si po probuzení pamatovat víc než nesouvislé útržky.

Většina, ale ne snoplavci. Vy si vybíráte sny, do nichž vstoupíte, umíte je ovlivnit a odkrýt jejich tajemství. Jste průzkumníci na nebezpečném neprobádaném území, Magellanové a Livingstoneové současnosti. Proč bdít, když ve snění najdeme mnohem víc? Fantaskní atmosférou a snovou imaginací je larp založený především na deskové hře Etherfields, její znalost ovšem rozhodně není podmínkou. Dalšími zdroji inspirace jsou díla jako Inception (Počátek) nebo Matrix.

Co vás čeká?

  • Rozšíření interakce mezi pravidly a hraním role
  • Dostatek bojových situací pro ty, kdo je vyhledávají, ale stejně tak možnost se bojům po celý larp vyhnout a o nic nepřijít
  • Snová logika – pochopitelná, ale nečekaná

Zvraty, které jsou možné jedině ve snech Snové pláně pro vás připravuje tým ve složení Amberan, Franicka, Maltyr, Reinita, Rowena a Wizardy.