Přihlašování do Vypravěčských linek


Takže ty se chceš opravdu stát dobrodruhem, procházet nebezpečné trosky starých hradů, zkoušet svou odvahu v temných jeskyních, porazit obrovská monstra a najít dávno zapomenuté poklady? Nu, dobrá, pojďme si říci o tom, jak se jedním takovým dobrodruhem můžeš stát …

Vcelku jednoduše, vyplněním formuláře níže!

Letošní celokempovní LARP jako předchozí ročníky bude obsahovat vypravěčské linky, to znamená, že kromě hlavního společného příběhu pro všechny, bude LARP obsahovat i linky vytvořené pro menší skupiny hráčů, které pod vedením příslušných vypravěčů umožní tobě a ostatním ve skupince prožít osobnější dobrodružství, více zaměřené přímo na tvou postavu.

Každá linka bude letos představovat družinu dobrodruhů. Ta vyrazila do zapadlé a neznámé vesnice jménem Černozář, protože se doslechli, že se v její blízkosti měl nalézt prastarý labyrint – temná změť podzemních chodeb, na jejichž konci by dle vyprávěných legend měly být nepředstavitelné poklady. O cestě za tímto pokladem bude náš příběh vyprávět. Zde se můžeš na jednotlivé vypravěčské linky podívat:

Družiny a jejich příběhy

Aby ses ale mohl stát jedním z dobrodruhů, potřebujeme se o tobě něco dozvědět, abychom ti mohli najít toho správného vypravěče, jeho příběh a v neposlední řadě tvoji vlastní družinu plnou jistě statečných a chrabrých dobrodruhů. 

Odkaz na přihlašovací formulář najdeš níže. Vyplňuj ho prosím s rozvahou a zodpovědně, závisí na tom nejenom tvá zábava, ale taky všech tvých družiníků. Spěchat nemusíš, na formulář máš čas

do 7.4.2023

Po tomto datu začneme formulář vyhodnocovat. Zůstane stále otevřený, aby se mohli přihlásit i další, ale přihlášené po tomto datu budeme pouze doplňovat do již rozdělených linek. Formulář umožňuje přihlašovat se do družin až se 4 kamarády, se kterými ses domluvil předem. Do formuláře vyplň prosím jména či přezdívky, která mají ve svých formulářích. Ale dost už bylo řečí, zde je onen formulář:

Přihlašovací Formulář

Aktuální seznam přihlášených

Pokud bys při vyplnění formuláře, přes všechnu svou opatrnost, uvedl něco jinak než bys chtěl, ozvi se nám prosím a to buď na

Email: prihlasky@letnikempy.cz

Nebo na

Discord: https://discord.gg/h6nYqzC

Na Discord ti velmi moc a hodně doporučujeme se vydat, protože je to hlavní místo, kde budeš v kontaktu se svým vypravěčem (a kromě toho se tam dozvíš spousty novinek nejdříve a je tam spousty super lidí 😉 )